שיניים תותבות קבועות ונשלפות

התקנת שיניים תותבות הינה בין השיטות הנפוצות ביותר בשיקום מערכת שיניים שלכם. הטכנולוגיות החדשות מאפשרות למטופלים מגוון רחב של שיניים תותבות.

שיניים תותבות קבועות ונשלפות – המאפשרות להשיב את המראה החיצוני והפונקציונליות של שן אחת, מספר שיניים או אפילו מערכת שיניים שלמה לקדמותה. הניסיון הרב של רופאי מרפאת השיניים “I-DENT” יאפשר לכם לבחור ולהתאים את התותבת שמתאימה לכם.

שיניים תותבות בלתי נשלפות (כתרים בודדים או גשרים) מיוצרות במעבדות שיניים ומחוברות לשיניים הטבעיות בעזרת יחידות קיבוע מיוחדות. לקבוצה זאת של תותבות משתייכים שיבוצים, חזיתות, כתרים וגשרים. הם מאפשרים לכם לקבל שיניים יפיפיות ומשיבות את פונקציית הלעיסה במלואה.

קיום, השיניים התותבות הנשלפות מיוצרות מחומרים חזקים, גמישים ונוחים במיוחד. השימוש בהן נעשה כאשר התנאים האנטומיים בחלל הפה לא מאפשרים התקנת תותבות בלתי נשלפות. התותבות הנשלפות מקובעות בעזרת מתקנים מיוחדים (מנעולים, ווים), או בעזרת אדהזיה (הדבקה לחיך).

לפני ייצור של כל סוג של שיניים תותבות, רופא השיניים ממרפאת “I-DENT” יבחן ביסודיות את התכונות האנטומיות של לסת המטופל ויציע את התותבות שיתאמו באופן אופטימלי למטופל גם מבחינת הפונקציונליות שלהם וגם מבחינה אסטטית.

השאירו פרטים ונציגי המרפאה יחזרו אליכם בהקדם:

רח’ אח”י אילת 34, בניין “כפיר סנטר” קומה 4, קרית חיים

שינוי גודל גופנים