ניתוח חניכיים

ניתוח חניכיים מהווים חלק מרכזי מטיפול משולב במחלת מיסב השן. התערבות כירורגית ברפואת השיניים נעשית אך ורק כאשר אין שום אפשרות אחרת להתגבר על הדלקת בדרכים אחרות. באופן מוסכם, מחלקים את הניתוחים על החניכיים לניתוחי עזר וניתוחים ראשיים.

בקבוצת הניתוחים הראשיים והנפוצים ביותר על החניכיים נכללים הניתוחים הבאים: גרידה, השתלת עצם, השתלת רקמות חניכיים, ניתוחי תיקון ועוד. בניתוחי העזר נכללים ניתוחים פלסטיים על הרסן, פעולות שחזור של חיבור השיניים לחניכיים ועוד. המטרה המרכזית של כלל הניתוחים על החניכיים היא חיסול מוקד הזיהום.

הניתוחים על החניכיים במרפאת “I-DENT” מתבצעים על בסיס הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הכירורג המנוסה – רופא השיניים, בעלת תואר PhD לרפואה, ד”ר ילנה איגנטייבה מבצעת את כל סוגי הניתוחים על החניכיים ברמה הגבוהה ביותר.

במרפאה שלנו מבצעים ניתוחים בכל רמת קושי, על השיניים וגם על החניכיים. אנחנו משתילים שיניים, מבצעים ניתוחים קוסמטיים על החניכיים, פעולות שימור וחיזוק השיניים כאשר קיים מוקד זיהומי על שורש השן וניתוחים במקרה של הופעת מחלת מיסב השן. בכלל הניתוחים במרפאת השיניים “I-DENT” נעשה שימוש בטכנולוגיה, בחומרים ובכלים החדישים והמתקדמים ביותר.

השאירו פרטים ונציגי המרפאה יחזרו אליכם בהקדם:

רח’ אח”י אילת 34, בניין “כפיר סנטר” קומה 4, קרית חיים

שינוי גודל גופנים