מאמרים בנושא טיפולי שיניים

רפואת שיניים כירורגית: חשיבות ויעילות

תחום רפואת השיניים הכירורגית עוסק במניעה, אבחון האיברים של חלל הפה והלסת והטיפול בהם. לרופא שיניים כירורג פונים במקרה של דלקות מסוגים שונים, פגיעות פיזיות, גידולים למיניהם, פגמים מולדים או נרכשים ועיוותים באזור הפה והלסת.

עוד על רפואת שיניים כירורגית: חשיבות ויעילות

טיפולי מנע נגד עששת ומחלות חניכיים

ישנן סיבות רבות להתפתחות עששת. בין הסיבות הגורמות להתפתחות העששת תזונה לקויה, הרגלי אכילה לא נכונים, הרגלי סגנון חיים וגם השפעות שליליות של הסביבה, לחץ, גורמים תורשתיים ועוד. העששת נגרמת מצחצוח שיניים לקוי ומצריכה מוגזמת של אוכל המכיל סוכר. הדבר הגרוע ביותר שניתן לעשות הוא לשתות תה מתוק עם עוגיות לפני השינה, כבר אחרי שצחצחתם שיניים. החיידקים בחלל הפה ידעו להעריך הפתעה זאת. כלל רופאי השיניים מסכימים על כך שיש צורך להקדיש זמן רב לפעולות מנע וטיפול בעששת.

עוד על טיפולי מנע נגד עששת ומחלות חניכיים

על החשיבות להגיע לרופא השיניים מבעוד מועד

חיוך בריא ויפה מושך את עיניי הסובבים ומעודד אנשים להתקשרות. ככל שהחיוך שלנו גדול ורחב יותר, כך גדול וידידותי יותר החיוך שאנחנו מקבלים בחזרה. אדם מחייך נראה מושך עוד יותר. חיוך גדול ובריא מעניק לנו הרגשה של ביטחון עצמי ומאפשר לנו לשוחח עם הסובבים ברוגע ונחת. אך השיניים הבריאות הן תוצאה של תחזוקה נכונה וטיפולים שבוצעו בזמן. כדי שיהיה לכם חיוך רחב ויפה חשוב לפנות לרופא השיניים בזמן. אל תשכחו שבריאות הגוף כולו קשורה לבריאות השיניים וחלל הפה. כל זאת בגלל שמערכת כלי הדם והעצבים של השיניים קשורה לשאר המערכות והאיברים בגוף. תהליך דלקתי המתפתח בשן או בחניכיים עלול לגרום לפגיעה באיברים נוספים בגוף.

עוד על חשיבות להגיע לרופא השיניים מבעוד מועד

השאירו פרטים ונציגי המרפאה יחזרו אליכם בהקדם:

רח’ אח”י אילת 34, בניין “כפיר סנטר” קומה 4, קרית חיים

שינוי גודל גופנים