השתלת עצם

ניתוחי השתלת עצם נפוצים בעיקר בתחום ההשתלות. במרבית המקרים, השתלת העצם היא פעולה נדרשת שמטרתה לאפשר בשלבים הבאים את שיקום שורת השיניים. על מנת להתקין את התותב, נדרשת כמות מספקת של עצם באזור ההשתלה. כאשר כמות העצם של המטופל לא מספיקה להשתלה, הכמות הדרושה נוצרת בתהליך השתלת העצם.

האפשרות להתקנת שיניים תותבות קשורה באופן הדוק לכמות עצם השן הקיימת באזור התותב המיועד. קיים מגוון גורמים המקטינים את כמות נפח העצם: מחלת מיסב השן, טראומות, זיהומים, גידולים. יחד עם זאת, מחסור בנפח עצם השן אצל המטופל היא בעיה פתירה. על מחסור עצם השן מתגברים בעזרת שימוש בתחליפי עצם השן מסוגים שונים. היכולות לשקם חלק או את כלל הכמות הדרושה של עצם השן היא בין הגורמים המרכזיים המאפשרים להתקין את התותבות בהצלחה ולהבטיח את פעולתן בהמשך.

במרפאת “I-DENT” מבצעים את שלל הפעולות המגוונות בתחום השתלת העצם תוך שימוש בסוגים שונים של השתלות עצם. את פעולת השתלת העצם במרפאה שלנו תערוך רופאת השיניים, מומחית להשתלות, בעלת PhD ברפואה, ד”ר ילנה אגנטייבה. ד”ר ילנה היא רופא מנוסה בעלת 16 שנות ניסיון במהלכן היא רכשה ניסיון עשיר ומגוון וביצעה מאות רבות של טיפולים רפואיים מוצלחים.

השאירו פרטים ונציגי המרפאה יחזרו אליכם בהקדם:

רח’ אח”י אילת 34, בניין “כפיר סנטר” קומה 4, קרית חיים

שינוי גודל גופנים