המטופלים ממליצים

הגעתי למקום דרך חבר שהמליץ. קיבלתי יחס מעולה מאנשי צוות של מרפאה “I-DENT”. עשו לי ארבעה עקירות ושני שתלים בלסת התחתונה ותותבת זמנית. ד”ר ילנה עובדת בצורה עדינה ונותנת הסבר על כול פעולה. אחרי הכול יצא יפה ונוח. מומלץ!

עמי

23-03-2015

אני רוצה להודות לרופאת שיניים כירורגית ד”ר ילנה איגנטייבה על הטיפולים, ולציין את מקצועיות הגבוהה שלה. שנים רבות של נדודים שלי במרפאות השיניים שונות הסתיימו. סוף-סוף הרגשתי שאני נמצא בידיים הטובות. ד”ר ילנא תיקנה את כל מה שעשו בפה שלי “הסנדלרים בחלוקים הלבנים”. אחרי כל העקירות והשתלות שבוצעו ע”י ד”ר ילנה יש לי חיוך הוליבודי. כל השלבים של הטיפול המורכב עברו חלק, בלי כאבים ובלי סיבוכים. טכנאית שיניים , שעובדת עם ד”ר ילנה, עושה פלאות! קרובי המשפחה והחברים שלי לא מאמינים שהשיניים שהם רואים בפה שלי כשאני מחייך – לא אמיתיות. הן נראות כל כך טבעי! הן גם כן מאוד פונקציונאליות! תודה לד”ר ילנה שהחזירה לי יכולת לחייך! אני מאחל הצלחה לד”ר ילנה איגנטייבה ולמרפאת שיניים שלה I-DENT.

ולדיסלב

19-05-2014

ד” ר ילנה תודה רבה לך על השירות המקצועי! כל כך מהר וללא כאבים לעקור שן בעייתית יכולה רק מקצועית! תודה על היחס המקצועי והסבל.

ארתור

12-04-2015

לפני שנתיים עשתה לי ד”ר ילנה עקירת שן כירורגית.הטיפול עבר בלי כאבים וסיבוכים. לכן לא חשבתי פעמיים למי לפנות בפעם הבאה.אתמול פניתי שוב לד”ר ילנה עקב שתי שיניים שבורות. הייתי בטוחה שהפיתרון היחיד לבעיה זו לעקור אותן. ד”ר ילנה הצליחה להציל את השיניים ועשתה לי גשר יפה. אני מאוד מודת לד”ר ילנה על הטיפול המוצלח!

ילנה

23-09-2014

אחרי שנה של סבל וכאב בעיקר בגלל הפחד מרופאי השיניים, החלטתי בהמלצת בעלי לבדוק את ד”ר ילנה איגנטייבה. כנראה שניסיון עושה את שלו, אך ברצוני לציין את היחס האישי והסובלני שלה כלפי. תודה רבה!

אלינה

10-06-2014

ברצוני להודות לד”ר ילנה איגנטייבה. אני כבר 13 שנה בארץ. במהלך הזמן עברתי רופאים רבים במרפאות שונות פרטיות ושל קופת החולים ורוצה להגיד שסוף-סוף מצאתי את הרופאה שלי. יחס קשוב וזהיר לכל מטופל (חברים שלי גם כן עשו טיפולי שיניים במרפאה “I-DENT”), מקצועיות, רמת איכות גבוהה ומחירים סבירים – אלה הם התכונות שבידי ד”ר ילנה איגנטייבה. ממליצה מכל הלב!

אילנה

23-03-2015

התפצלה לי שן ונזקקתי לעקירה כירורגית. שאלתי מסביב והופניתי אל ד”ר ילנה. תודה על ההפניה של החבר. תודה על הטיפול של הרופאה. אני ממליץ!

רפאל

17-07-2014

אני מודה לד”ר ילנה על היחס הנפלא בעת עקירת השן, התהליך היה ללא כאב, היא הפגינה כלפי הרבה סבלנות ויחס אישי מדהים, מאוד נחמדה. אם אצטרך עוד טיפול, אחזור תמיד אליה!

דיאנה

23-03-2015

השאירו פרטים ונציגי המרפאה יחזרו אליכם בהקדם:

רח’ אח”י אילת 34, בניין “כפיר סנטר” קומה 4, קרית חיים

שינוי גודל גופנים