הכנה והתקנת מבנה יצוק

כולנו יודעים שכל יום מופעלים על השיניים שלנו עומסים משמעותיים העלולים לגרום להריסתן. העששת היא אחד הגורמים המשמעותיים להרס השן, היא מתפשטת לאורך ורוחב השן, יכולה להרוס את הדופן, או מספר דפנות של כתר השן. קשה מאוד לפתור בעיה מהסוג הזה בעזרת סתימה רגילה. מעבר לכך, אי אפשר להבטיח שלאחר פעולה זו, הסתימה כל-כך הענקית תחזיק מעמד במקומה. אך ההישגים של הרפואה המודרנית מאפשרים לשקם אפילו פגיעה משמעותית בכתר השן. במקרים הללו, מבנה יצוק יאפשר לשקם את התכונות האסטטיות והפונקציונליות של השין.

מבנה יצוק – זה תותב קטן המשמש לשיקום חלק כתר השן שנהרס. בעצם, מדובר בסוג של סתימה. ההבדל של מבנה יצוק מסתימה רגילה אותה הרופא מכין ישירות בחלל הפה של המטופל, היא בכך שאת מבנה יצוק מכין טכנאי שיניים במעבדת שיניים מיוחדת בעזרת יציקות מדויקות של שיניי המטופל. השימוש במבנה יצוק נעשה כאשר אין אפשרות להשתמש בסתימות הרגילות.

ניתן להשתמש במספר חומרים להכנת מבנה יצוק:

קרמיקה – חומר הפופולארי ביותר, נראה יפה וחזק יחסית .
חומרים מרוכבים – חזקים מאוד, נראים יפה ועמידים.
תחמוצת זירקוניום – נחשבת לחומר הטוב ביותר, היא נראית מעולה, הזירקוניום לא מתקבץ עם הזמן, אך עלות חומר זה גבוהה בהרבה מחומרים אחרים.
יתרונות מבנה יצוק:

מאפשר לשקם אפילו שיניים בהן כתר השן נפגע מאוד.
שומרים על הצבע והמראה הטבעית של השיניים במשך שנים ארוכות.
מחקים את צורת השן בדיוק רב.
שומרים על העצבים של השן מעששת באופן מהימן ובכך מאריכים את חיי השיניים הטבעיות.
במרפאת השיניים “I-DENT” משתמשים במבני יצוק גם כפרוצדורה עצמאית וגם בשילוב עם טכנולוגיות טיפול נוספות. מבני יצוק מאפשרים לשיניים שלכם גם להיראות יפה וגם לתפקד כראוי.

השאירו פרטים ונציגי המרפאה יחזרו אליכם בהקדם:

רח’ אח”י אילת 34, בניין “כפיר סנטר” קומה 4, קרית חיים

שינוי גודל גופנים