הכנה והתקנת כתרים

הכנה והתקנת כתרים – תהליך רב-שלבי, שהצלחתו קשורה ישירות למקצועיות רופאי וטכנאי השיניים. על מנת שהמטופל יזכה בחיוך רחב ובריא, יש צורך לבצע מספר עבודות. כתר איכותית שהותקנה כראוי מבטיחה את שיקום התכונות האסטטיות והפונקציונליות של השן. על מנת להתקין כתרים יש צורך ב:

בדיקה ראשונית ובחירת החומר לכתר.
במקרה הצורך, יש להעניק טיפול רפואי לשיניים עליהם מתכוונים להתקין כתרים
טחינת השיניים כדי שיתאימו לכתר
הכנת יציקות של שייני המטופל
הכנת והתקנת כתרים זמניים
הכנת והתקנת כתרים קבועים
במהלך הביקור הראשון שלכם במרפאות “I-DENT” רופא השיניים יבצע בדיקה קפדנית של מצב השיניים שלכם ויבחר עבורכם את החומר שיתאים באופן מושלם להכנת הכתרים. החומר הפופולארי והבטוח ביותר להכנת התותבות הוא מתכת כרמית.

לאחר מכן, הרופא יכין את השן להשתלה (במקרה הצורך – הסרת העצב, טיפול בתהליכים דלקתיים, סתימת תעלות, התקנת שיבוצים או פין).

לאחר מכן, הרופא יטחן את השן עליה תותקן הכתר. לאחר הכנת יציקת השיניים, ניתן להכין ולהתקין את הכתר הזמנית, כאשר במקביל טכנאי השיניים יכין דגם גבס ויתחיל להכין את המסגרת המתכתית. לאחר ההכנה בודקים אם מסגרת ההכנה מתאימה לשן המטופל ולאחר מכן מכסים אותה בפורצלן.

בשלב הסופי של הכנת הכתר בוחרים את הגוון של הכתר, על מנת שהיא לא תבלוט בפה על רקע שאר השיניים.

במהלך הביקור האחרון, הרופא יוודא שהכתר יושבת היטב על השן שלכם ואז יקבע אותה במקומה בעזרת חומר מיוחד – מלט. לאחר רגע זה, המטופל הופך לבעלים של שן חזקה שהוכלת לשמש אותו לאורך שנים ארוכות.

השאירו פרטים ונציגי המרפאה יחזרו אליכם בהקדם:

רח’ אח”י אילת 34, בניין “כפיר סנטר” קומה 4, קרית חיים

שינוי גודל גופנים